0

سوالات متداول فروشندگان

 در صورتی که پاسخ سوالات خود را در صفحه سوالات متداول نیافته اید ، میتوانید در بخش (تماس با ما) سوالات خود را برای ما ارسال نمایید.


 • چگونه در فروشگاه مناسبتی به عنوان فروشنده ، ثبت نام کنم؟

  در صفحه اصلی وارد بخش ثبت نام فروشنده شوید ، پس از تکمیل فرم و ارسال مدارک ، کارشناسان مناسبتی ، بعد از بررسی اطلاعات ، با شما تماس خواهند گرفت.

 • چه محصولاتی را می توان در مناسبتی فروخت؟

  محصولاتی که در مناسبتی قابل فروش هستند شامل : گل (دسته گل ، سبد گل ، باکس گل ، پایه گل) ، انواع شیرینی ها و کیک ها ، آجیل و خشکبار ، فینگرفود ، ظروف یکبار مصرف ، سبد های میوه تزیین شده ، لباس و اکسسوری های خاص مراسم ، پلاکارد و پرچم ، انواع لوازم کادویی (اسباب بازی ، عطر و ادکلن ، کتاب ، بدلیجات و...)

 • آیا کالا ها به نام مناسبتی فروخته خواهد شد؟

  در مناسبتی ، هر فروشنده نام و اعتبار مخصوص به خود دارد ، و محصولات با نام فروشنده اصلی در سایت قرار داده خواهد شد.

 • چه امکاناتی در اختیار فروشنده، در مناسبتی قرار می گیرد؟

  مناسبتی یک وبسایت تخصصی جامع در زمینه جشن ها و مناسبت هاست ، که به کسب و کار شما چهره ی رسمی تری میبخشد. شما در پنل فروشندگان ، میتوانید محصولات خود را در اختیار مشتریان بالقوه مناسبتی قرار دهید ، گزارش کامل مالی از فروش خود به صورت هفتگی ، ماهانه و یا سالانه داشته باشید و در صورت نیاز به صورت اکسل خروجی بگیرید ، در جشنواره های مناسبتی شرکت کنید و محصولات خود را در قالب یک پکیج عرضه کنید ، از کالای خود ویدیو تهیه کنید و به مشتریان نمایش دهید و ...

 • نحوه کار با پنل فروشندگان ، چگونه در مناسبتی آموزش داده می شود؟

  کار با پنل فروشندگان در مناسبتی بسیار ساده است! همچنین برای راحتی بیشتر شما ، پس از تایید به عنوان فروشنده توسط کارشناسان مناسبتی ، مقالات و ویدیو های آموزشی برای شما ارسال خواهد شد تا با سرعت بیشتری این روند انجام شود.

 • در صورت فروش در مناسبتی ، مبلغ چگونه به حسابم واریز می شود؟

  پس از ثبت نام در مناسبتی به عنوان فروشنده ، شماره حساب در سیستم مناسبتی ثبت می شود و به صورت هفتگی تسویه حساب ها انجام خواهد شد.

 • کمیسیون مناسبتی از فروش محصولات چند درصد است ؟

  مناسبتی پس از فروش کالای شما در زمان تسویه حساب ، با توجه به نوع محصول ، بین 5 الی 20 درصد از مبلغ را به عنوان کارمزد ، کسر خواهد کرد. (توجه داشته باشید که بیشتر این مبلغ صرف تبلیغات ، نیروی پشتیبانی ، جشنواره ها ، افزایش تعداد مشتریان و به تبع آن فروش بیشتر شما خواهد شد.)

 • ارسال محصولات در مناسبتی چگونه است ؟

  هر فروشنده متعهد است پس از دریافت سفارش ، محصول را آماده کرده و برای مشتری ارسال نماید. در صورتی که محصول در قالب یک پکیج فروخته شده باشد ، فروشنده موظف است طبق قوانین ، محصول را به نمایندگی مناسبتی ارسال نماید. توجه داشته باشید این پروسه ، زیر نظر کارشناسان مناسبتی انجام خواهد شد .

 • هزینه ارسال به عهده فروشنده است؟

  فعالیت هر فروشنده در شهر و استان مشخصی است ، لذا هزینه ارسال محدود به همان شهر خواهد شد ، اما شما در پنل مدیریت خود می توانید هزینه ارسال را تعریف نمایید تا با توجه به تعداد سفارش های شما در هفته ، مناسبتی این مبالغ را به عنوان هزینه ارسال ، به همراه تسویه حساب 7 روزه به حساب شما واریز کند.

برگشت به بالا