درباره ما

به نام خدا

آیین آریایی ، رویای هر ایرانی

 

 

  • چی میشد ، زمانیکه آماده می شیم بریم عروسی یا مهمونی ، گل و شیرینی مورد نظرمون رو درب خانه تحویلمون میدادن؟(دیگه نه میخواست زودتر راه بیفتیم ، نه دنبال جای پارک بگردیم ، نه تو صفهای گل و شیرینی و یا انتظار برای درست کردن آن بایستیم.)

  • چی میشد ، برای خوشحال کردن کسی که دوست داریم ، هر چی که نیاز یک جشن هست رو ، یکجا می آوردن درب منزل؟(بدون اینکه کسی بفهمه)

  • چی میشد ، وقتی در سوگ از دست دادن نزدیکانمون هستیم ، به جای درست کردن حلوا و گذاشتن مغز گردو داخل خرما  ویا حتی گشتن به دنبال سی دی قرائت قرآن استاد عبدالباسط ، تمام و کمال با چند کلیک ، درب خانه تحویل میگرفتیم؟

 

 

امروزه با توسعه اینترنت، الگوی خریدهای متداول تغییر کرده است و مردم همگی به دنبال خریدی مطمئن ، آسان، سریع و با تنوع کالاهای بیشتر ، برای انتخاب هوشمندانه تر هستند.

مناسبتی ایده ایست که از ریشه، فرهنگ و آداب و رسوم ایرانیان و فارسی زبانان نشات گرفته است و با استفاده از کارشناسان با تجربه و زبده و تحقیقات علمی مدون، تلاش در روشن نگه داشتن چراغ مناسبتهای باستانی ایرانیان دارد.

سایت مناسبتی ، با ارائه سبد متنوعی از محصولات با کیفیت ، در شاخه هایی همچون دید و بازدید ، خواستگاری ، تولد ، ترحیم ، شب یلدا ، چهارشنبه سوری ، عید نوروز و ... از سفرهای درون شهری کاسته و تاثیر به سزایی در بهینه سازی و مدیریت زمان برای شما به ارمغان آورده است.

محیط سایت با استفاده از به روزترین متد های دنیا ، در عین زیبایی ، بسیار ساده و کاربر پسند طراحی شده است ، تا به راحتی هر چه تمام تر از خرید در این فروشگاه اینترنتی ، تنها با چند کلیک ، لذت ببرید.

گروه مناسبتی ، با مجموعه ای وقت شناس ، تضمین ارسال رایگان محصولات به تمامی مناطق تحت پوشش ، در بازه ی زمانی معین را متعهد می باشد.

 

 

 

همراه با شما ، در مناسبتهای شما...